Декада української культури

e-mail Друк

Четвертого листопада в гімназії №32 «Успіх» розпочалася декада української культури виховною годиною «Українська мова – ДНК нації». На захід завітав поет, громадський діяч Владлен Кузьмич Ковтун, аби виконати почесне доручення родини Тітових – подякувати нашому навчальному закладові, гімназистам, учителям за активну участь у неперевершеному літературно-мистецькому святі творчості Юрія Миколайовича Тітова «Йти до людей – покликання моє», яке відбулося 24 жовтня в Національній бібліотеці імені Ярослава Мудрого. Він прочитав щирі, теплі, зворушливі слова вдячності від Ю.М. Тітова, передав солодощі дітям. В.К. Ковтун поділився щемкими спогадами про довголітню, міцну дружбу з родиною Юрія Тітова, прочитав вірші-присвяти талановитому поетові. Владлен Кузьмич красиво і натхненно декламував власні твори, подарував гімназії диски з прекрасними піснями на його вірші у виконанні найкращих українських співаків.

А потім розпочався цікавий, змістовний, патріотичний захід «Українська мова – ДНК нації», підготовлений дев’ятикласниками разом з їхніми класними керівниками Чумак М.Р. та Сорокою Н. С. Творчо, відповідально поставилися учні й учителі до організації та проведення дійства, продумавши все до найменших деталей: цікавий сценарій, яскрава презентація, артистичні ведучі, інтерактивні ігри, інтелектуальні конкурси, переконливі факти, інтерв’ю з гімназистами подарували всім учасникам свята чудовий настрій, хвилини творчого піднесення і щирої гордості за красу, багатство, виражальні можливості і велич рідної мови.

Декада української культури, присвячена Дню української писемності та мови, розпочалася яскраво. Попереду багато різноманітних заходів. Це і вікторини, і круглий стіл, і лінгвістична гра, і конкурси стінгазет, малюнків, плакатів, вишиванок, і Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, і ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика… Долучайтеся, друзі, до проведення цих заходів, адже мова згуртовує, єднає, надихає!

 


Ви знаходитесь тут: Новини гімназії Декада української культури