Новини гімназії

Нова українська школа в контексті педагогіки В.О. Сухомлинського

e-mail Друк
«Читання «Книги природи» – це не просто цікаві, захоплюючі прогулянки. Це уроки мислення під блакитним небом. Живе споглядання, колективне спостереження, сприймання природи організовую так, щоб вихованці відчули потребу пильно придивлятися до навколишнього, помітити поруч дивне і загадкове; привертаю увагу до яскравих барв, звуків природи, де заховані тисячі запитань ».
«Я досліджую світ». Проводимо уроки на шкільному подвір’ї. 

Виставка творчих робіт учнів 8-9х класів з мистецтва

e-mail Друк

 

Увага!

e-mail Друк

Увага!

У розкладі уроків відбулися зміни

Вітаємо!

e-mail Друк

Наша талановита Аріна Хмелюк, учениця 5-Б класу, отримала головну роль в українському дитячому мюзиклі "Фабрика Санти", постановка Київського театру опери та балету для дітей та юнацтва. Група підтримки з однокласників відвідали спектакль та отримали справжню насолоду від чудового чарівного дійства та гри чарівної Аріни.

Вітаємо!

e-mail Друк

Шановна Наталіє Тихонівно!

Щиро вітаємо з ювілейним днем народження!

Хай тепло рідних та близьких надійно захищає Вас від життєвих негараздів, а кожен день хай наповнюється корисними справами і земними радощами. Хай ангели охоронці відвернуть усі біди, а Господь посилає мир - душі, здоров'я - тілу, а спокій - дому.

Адміністрація гімназії, колеги, профспілковий комітет

 

Вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

e-mail Друк

Шановні колеги, учні, батьки!

Від щирого серця вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Зичимо міцного здоров'я, добробуту, благополуччя і Божої благодаті!

Нехай щастить вам в усіх починаннях, благословенною хай буде життєва дорога, прихильною доля, твердою надія й незламною воля на добрі діла.

Адміністрація                                                                               Профспілковий комітет

 

Учні 8-Б класу відвідали Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка,

e-mail Друк

22.12.2018 р. учні 8-Б класу відвідали Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка, дивилися прем'єру п'єси "Деміург". Вишукана постановка та бездоганна гра акторів дуже сподобалась дітям.

Сторінка 1 з 65

Ви знаходитесь тут: Новини гімназії