Новини гімназії

Додатковий набір учнів до 2-10 класів на 2022-2023 навчальний рік

e-mail Друк

Додатковий набір учнів до 2-10 класів на 2022-2023 навчальний рік

Гімназія №32 "Успіх" оголошує набір учнів до 2-10 класів. Просимо вас попередньо записатися на прийом щодо вступу до гімназії, відправивши заявку на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (ПІБ дитини, в який клас вступає).

Прийом відбудеться 07.06.2022. На всі заявки будуть надані відповіді (час зустрічі та документи, які мають бути при собі).

День вишиванки

e-mail Друк

Вишиванка - духовна броня українців. Це не просто вишитий одяг, а генетичний код нації. Кожний орнамент і колір- це  символ, тому споконвіку для українців вишитий рушник - це оберіг.  19 травня 2022р. в Україні відзначають День вишиванки. Гімназійна спільнота, незважаючи на воєнний стан, долучилася до свята. Класні керівники провели виховні години "Любов'ю квітнуть вишиванки", на яких учні пригадали, коли святкують День вишиванки, цікаві факти про перші вироби, таємниці процесу вишивання,  хто вперше поєднав українську вишиванку з буденним одягом, хто вперше з'явився в прямому етері у вишиванці, а також декламували тематичні поезії.  Гімназисти, педагоги й батьки провели флешмоб "Оберіг нації". Діти потішили цікавими тематичними малюнками.   Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, покликане зберігати та примножувати українські народні традиції. Вбрані у різнобарвні вишиванки громадяни - це ще один спосіб заявити про те, що ми –  українці, вільний народ незалежної держави.

Вічна світла пам'ять ГЕРОЮ!

e-mail Друк

У нашу гімназійну родину ввірвалося горе: 08 травня 2022 року, боронячи останній фортпост міста Маріуполя, загинув випускник гімназії Олександр Сергійович Гряник. Сашко народився 08 січня 1994 року в м.Києві. Навчався в нашій альма-матер, а потім у КНЕУ. У 2016 році Олександр добровільно приєднався до полку "Азов" і став на захист України. Кількість його подвигів за ці 6 років незліченна. Після початку повномасштабного вторгнення він брав участь у захисті Києва та визволенні Бучі. Потім відправився добровольцем у вже окупований Маріуполь, щоб захищати його пліч-о-пліч зі своїми побратимами. На жаль, на 74 день героїчного протистояння українців, життя Героя обірвалося. Наші стіни й досі пам'ятають Сашу, який завжди був комунікабельним, чемним, порядним, з тонким почуттям гумору, вірним другом, мав високоморальні життєві орієнтири. Неоціненний внесок Воїна в здобуття перемоги України назавжди залишиться у нашій пам'яті та серцях. Обов'язково про подвиг випускника будуть пам'ятати наступні покоління гімназистів, збережуть у своїх душах вогник його незламності.
Колектив гімназії висловлює щирі співчуття родині, рідним та близьким Олександра.

Вічна світла пам'ять ГЕРОЮ!

 

Пам’ять однокласниці

Впевнена , що кожен, хто знав Сашу, запам’ятав його як чесну, відкриту людину з витонченим почуттям гумору .
Там, де був Грян (так ми називали Сашка ще зі школи), просто не могло бути сумно. Він завжди був оптимістичним і життєрадісним, таким Олександр залишиться у пам’яті кожного, хто його знав.
Анастасія Рубанова, однокласниця Олександра, вчитель англійської та іспанської мов 

https://www.facebook.com/100014965776700/posts/1340252266483620/?d=n

https://www.facebook.com/100014965776700/posts/1343144972861016/?d=n

Шановні батьки майбутніх першокласників!

e-mail Друк

Шановні батьки майбутніх першокласників!

 

   Зарахування дітей до 1-го класу здійснюється згідно з Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (затверджений наказом МОН від 16 квітня 2018 р. №367) та наказом Департаменту освіти і науки Виконавчого органу київської міської ради (КМДА) від 25 квітня 2022 р. № 47 «Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2022 році».

Прогнозована кількість 1-х класів – 3.

Ви можете  обрати зручний час та подати документи для зарахування Вашої дитини до першого класу (посилання на графік прийому документів).

Для зарахування необхідно мати при собі такі документи:

  • свідоцтво про народження дитини (оригінал та копія);
  • медична довідка №086-1/о  (оригінал); довідка про щеплення;
  • документ (оригінал), що посвідчує особу одного з батьків (осіб, які їх замінюють);
  • документ (оригінал), що підтверджує місце проживання дитини або одного з батьків (осіб, які їх замінюють) на території обслуговування закладу (посилання на територію обслуговування).

Заяву про зарахування батьки (один з батьків/осіб, які їх замінюють) подають особисто у день подачі документів.

У разі перебування за межами Києва або за кордоном можна подати скановані копії чи фотокопії заяви (посилання на зразок заяви) та наявних документів для зарахування дитини до 1-го класу нарочним або електронною поштою (sch32-1@ukr.net).

 

Контактні телефони: 287-04-72, 287-64-35

 

Проєкти на дистанційній роботі

e-mail Друк

Під час дистанційної роботи вчителі разом з учнями продовжують працювати над проєктами та створювати надзвичайно гарні роботи.
Творчість надихає, підтримує, спонукає, заряджає енергією, розширює світогляд. Окрім цього, творчість, є потужним арт-терапевтичним інструментом для дітей та дорослих.

День пам’яті та примирення і День матері

e-mail Друк

08 травня в Україні відзначали День пам’яті та примирення і День матері. Гімназійна родина також долучилася до проведення цих величних свят. На виховних годинах класні керівники з учнями розглянули такі теми: «Священна пам'ять у спадок нам дана», «Матері – Берегині роду». Перша «червона» подія, як ніколи, актуальна. Гімназисти ознайомилися з цікавими та пізнавальними фактами з історії Батьківщини, переглянули тематичні відеоматеріали, презентації. Учні поділилися сумними історіями пращурів та провели паралелі із сучасністю. Також діти разом із педагогами провели акцію «Червона маківка – символ пам’яті», підготували малюнки, виготовили маківки.
З особливим трепетом вшановували своїх матусь. Адже для кожної людини на планеті мама - найдорожча в житті людина. Ознайомилися з історією виникнення свята - Дня матері. Обмінювалися думками про ставлення до жінки, підкреслювали, що жінці слід допомагати, робити приємні сюрпризи, радувати і ніколи не засмучувати, особливо це стосується мам. Молодші гімназисти зобразили своїх матусь у творчих роботах, інші учні розказали про своїх неньок- берегинь роду. Сьогодні вшановували матерів, чиї діти стали на захист України. Учасники заходів побажали кожній неньці дочекатися своїх синів і дочок і зустріти їх живими та здоровими. Подякували усім матерям, що плекають, доглядають, виховують дітей. Нехай у Берегинь-українок, усіх матерів світу ніколи не щемить серце за своїх дітей.

 

 

 

 

ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

e-mail Друк

У найскладніший для України час, метою держави є збереження головної цінності – здоров’я і життя кожної людини і нації в цілому. А майбутнє кожної нації залежить від молодого покоління, тому безпека дітей, їх захист, безумовно, є пріоритетним завданням системи цивільного захисту країни.
З метою удосконалення теоретичних знань та практичних навичок дій в умовах надзвичайних ситуацій у школах України щорічно проводиться День цивільного захисту.
У гімназії №32 «Успіх» і цього року провели низку заходів відповідно до запланованого графіку. Під час заходів згадували про надзвичайні ситуації природного, техногенного, соціального характеру, однак червоною ниткою простягнулася тема війни, а саме правил поведінки з метою збереження власного життя та здоров’я.
Класні керівники провели змістовні бесіди з гімназистами. Найбільшу увагу приділили найактуальнішім темам, таким як: «Дії під час артобстрілу», «Безпечне укриття», «Хімічна зброя: як уберегтися?» тощо.
На уроках основ здоров’я учні 5-9 класів, під час вікторини «Калейдоскоп безпеки», граючи повторили головні правила евакуації, поводження з підозрілими й вибухонебезпечними предметами, згадали, що необхідно покласти у «Рюкзачок-рятівничок».
Учні 10 класів зійшлися у брейн-рингу, де перевіряли свої знання та навички у наданні домедичної допомоги постраждалим під час НС. До речі, перемогу, з перевагою лише в один бал, отримали учні 10-Б класу.
На уроках трудового навчання здобувачі освіти вчилися власноруч виготовляти ватно-марлеві пов’язки.
Під час уроку інформатики діти ознайомилися з сучасними додатками для смартфонів, які допоможуть у разі небезпеки, підкажуть як діяти.
Чимало учнів, від найменших до найстарших, долучилося до фестивалю малюнків «Бережи себе і Україну».
Неймовірно цікавою і корисною була онлайн-конференція, яку для працівників гімназії провела практичний психолог. На зустрічі обговорили питання врегулювання власного емоційного стану під час спілкування з учнями в умовах воєнного стану.
Кожного року гімназисти регулярно вивчають правила безпечної поведінки, разом з учителями тренуються у практичному застосуванні отриманих знань, однак жоден дорослий і жодна дитина не сподівалися, що доведеться зустрітися з надзвичайною ситуацією, з великою бідою, яка прийшла до нас у XXI столітті.
Віримо, що нам українцям під силу всі випробування.
Віримо в перемогу.
Все буде Україна!

 

 

 

Сторінка 1 з 100

Ви знаходитесь тут: Новини гімназії