Новини гімназії

Шановні батьки майбутніх першокласників!

e-mail Друк

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Доводимо до Вашого відома, що організаційні батьківські збори для перших класів

відбудуться 

28.08.2018 р. о 17:00 в актовій залі гімназії.

Випускний вечір

e-mail Друк

   Із радістю та водночас зі смутком 23 червня відбувся випускний вечір для одинадцятикласників гімназії №32 «Успіх». Це свято було сповнене чарівності, тепла , ніжності...

   Червневого вечора в урочистій залі зібралися учні, вчителі, батьки, гості. Під ніжні звуки та палкі оплески випускники з класним керівником Кривутенко Т.А. завітали на церемонію. Із привітаннями до випускників звернулася директор гімназії №32 «Успіх» Чумак С.В., вона побажала мирного неба, успіхів, здоров’я та легкої життєвої дороги. Акімова Д. від одинадцятикласників подякувала керівництву та вчителям за їх самовіддану працю. Від батьківської громади з вітальним словом виступила Оніщенко О.В. Справжнім сюрпризом стала для випускників пісня створена і подарована мамами.

   Випускникам вручили атестати про середню освіту. Ніжний вальс і запальні сучасні танці, щемкі слова і вірші, ліричні пісні у виконанні випускиків зворушували до глибини душі. Випускники вирушили в доросле життя крізь рушникові ворота, створені мамами, адже

Рушник у руках материнських

Віщує щасливу долю...

У щасливу, добру путь, дорогі наші випускники!

 

Вручення свідоцтв про базову середню освіту

e-mail Друк

18.06.20018 в актовому залі гімназії №32 «Успіх» відбувся святковий вечір, присвячений врученню свідоцтв про базову середню освіту.

До гімназистів із вітальним словом звернулася директор гімназії Чумак С.В., вона побажала міцного здоров`я, творчої наснаги, удачі в усіх починаннях, а також веселого літа та гарного відпочинку.

Від батьківської громадськості привітала дітей Ю. Мазепа. Юлія Святославівна зі словами вдячності звернулася до педагогічного колективу гімназії.

Після урочистостей слово взяли учні. Вони підготували для вчителів та батьків святковий концерт. По закінченні заходу діти запустили в небо повітряні кульки й загадали бажання!

  

День Європи

e-mail Друк

 

 

Європейський клуб

e-mail Друк

Завершив свою роботу Європейський клуб. На останніх засіданнях учні розглядали питання релігії в житті сучасного європейця, культурної самобутності європейців, а також роль України як співтворця європейської культури, національних меншин.

 

До уваги батьків!

e-mail Друк

Жеребкування для зарахування на вільні місця до перших класів відбудеться 06.06.2018 р. (середа) о 18:00 у спортивній залі. 

Кількість вільних місць - 28.

Останній дзвоник

e-mail Друк

31 травня в гімназії №32 "Успіх" пролунав останній дзвоник. Ось і промайнув ще один навчальний рік. Це хвилююча мить і для учнів, і для вчителів, і для батьків. Свято останнього дзвоника - традиційна подія, якою завершується навчальний рік.
На урочистій церемонії виступила зі святковою промовою директор гімназії №32 "Успіх" Чумак С.В., представник батьківського комітету привітала переможців міських конкурсів, олімпіад, учнів-членів МАН. Із щирими словами побажань звернулися до випускників і наймолодші гості із дитячого садка. Також учні 11-А класу станцювали свій останній вальс. Із трепетом у душі ми попрощались з випускниками, а всім іншим учням кажемо :"До зустрічі у новому навчальному році!".
Гарних канікул!

Більше статтей...

Сторінка 1 з 52

Ви знаходитесь тут: Новини гімназії