Новини гімназії

Музей Марії Заньковецької

e-mail Друк

14 березня учні 8-А класу відвідали музей Марії Заньковецької. Під час  надзвичайно цікавої та змістовної екскурсії учні мали змогу краще ознайомитися з біографією та творчим доробком актриси.

Гімназія має таланти!

e-mail Друк

5 лютого в гімназії №32 "Успіх" стартував конкурс "Гімназія має таланти ". Він проходив у 4 тури. Щопонеділка діти із задоволенням брали участь у таких номінаціях: "Кришталевий чобіток", "Найкращий музикант гімназії ", "Найкращий голос гімназії ", "Художнє читання", "Оригінальний жанр". Учні, батьки та всі охочі мали змогу переконатися, що в нас дійсно навчаються не тільки розумні, а й талановиті діти.
Гімназисти, які посіли перші місця, виступили 12 березня в гала-концерті, де всім конкурсантам були вручені дипломи.
Але ми не будемо на цьому зупинятися, наступного року розкриємо нові таланти! Успіхів у нових конкурсах!

 

Детальніше...

Тиждень дитячої книги

e-mail Друк

Цього навчального року тиждень дитячої книги у початковій школі був надзвичайно насичений. Учні відвідали бібліотечні уроки та екскурсії, підготували виставки малюнків та ілюстрацій до улюблених книжок, випустили міні-газети та буктрейлери. На групі подовженого були проведені тематичні бесіди та цікаві літературні хвилинки. Нам ніколи нудьгувати, ми читаємо книжки!

 

До уваги батьків майбутніх першокласників!

e-mail Друк

До уваги батьків майбутніх першокласників!

 

Увага всім учасникам навчально-виховного процесу. Обережно, бурулі!

e-mail Друк

Нестійкі погодні умови – відлига вдень і заморозки вночі та значне нагромадження снігового покриву на покрівлях будинків сприяють активному утворенню бурульок та призводять до сповзання снігу, особливо зі старих будинків з похилим дахом, виступаючих архітектурних частин будівель.Тож особливо небезпечним є перебування біля покрівель і дахів будинків – можливе падіння снігу, льоду та бурульок. Звертаємося до всіх учасників навчально-виховного процесу з проханням бути уважними та обережними на вулицях, а також дотримуватися наступних рекомендацій, щоб не стати жертвою крижаних бурульок, які можуть впасти на пішохода:

  • необхідно звертати увагу на наявність небезпечних утворень із криги та снігу на дахах будинків;
  • не заходити за межі встановлених огорож, а в місцях їх відсутності – звертати увагу на наявність небезпечних утворень із криги та снігу на дахах будинків;
  • за можливості, триматись на відстані 3-5 метрів від будинків та інших споруд, обираючи найбільш безпечний маршрут руху вулицями міста;
  • необхідно обходити ділянки, де звисають бурульки. Проходячи ці місця спершу необхідно впевнитись у відсутності падіння льодових наростів та бурульок. 
  • потрібно бути уважними під час прогулянок у парку, особливо з дітьми. На деревах утворюється значний сніговий покрив, подекуди з них може впасти велика брила снігу разом із бурульками. Проходячи  біля високих дерев, спершу необхідно переконатися, що немає загрози падіння снігу;
  • власникам автотранспорту не паркувати машини біля будинків;
  • якщо під час руху ви почули зверху підозрілий шум, ні в якому разі не можна зупинятись, підіймати голову та роздивлятись що відбувається, можливо, це схід снігу або крижаної брили; бігти від будівлі теж не можна, треба якомога швидше притиснутися до стіни, козирок даху послужить укриттям.
  • потрібно бути обережним, йдучі повз будинки, в період танення снігу.

Шкільний турнір із шахів

e-mail Друк

27.02.2018 року в гімназії №32 "Успіх" відбувся шкільний турнір із шахів. Перемогу здобули учні 6-ого класу.
І місце посів Олексієнко Є.
ІІ місце розділили Мясніков К. і Гераськін М.
ІІІ місце - Пилипович Б.

Лекція "Статеве виховання у підлітковому віці"

e-mail Друк

Учениці 8-х класів прослухали лекцію "Статеве виховання у підлітковому віці", яку провела лікар-дерматовенеролог,  Мяснікова Олена Володимирівна.

Більше статтей...

Сторінка 1 з 47

Ви знаходитесь тут: Новини гімназії