Новини гімназії

Екскурсія до дитячої бібліотеки "Веселка"

e-mail Друк

17 жовтня учні 4-А класу відвідали дитячу бібліотеку "Веселка". У приміщенні бібліотеки для дітей облаштували кінозал. Учні переглянули короткометражні фільми і мультфільми, що були представлені на V Міжнародному кінофестивалі "Світло". Це некомерційний фестиваль, створений, як майданчик для популяризації світлих, надихаючих, просвітницьких фільмів. Він об'єднує кіномитців з усього світу, які створюють якісний кінопродукт на теми, що стосуються кожного - патріотизм, взаємовідносини у сім'ї та суспільстві, моральні риси людини.
Діти були у захваті від перегляду стрічок. Нікого не залишив байдужим фільм "Прощена неділя".

Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості

e-mail Друк
«Діти повинні жити у світі краси, гри, казки,
музики, малюнка, фантазії, творчості»
В. Сухомлинський
   «Осінні барви», «Казковий світ», «Валіза чемності», «Ми знову разом!» … Такі теми обирали діти для створення «Дошки натхнення». А якщо фантазія раптом виходила за межі малюнка, у класних кімнатах з`являлися «Парти натхнення».

Учні 6-В та 7-А в Полтаві

e-mail Друк

Учні 6-В та 7-А класів відвідали Полтаву та Полтавську область. Дітям цікаво було познайомитися з основними пам'ятними місцями. Знайомство розпочалося з оглядової екскурсії, яка проходила стародавньою частиною міста з неповторною архітектурою, тісно пов'язаною з історією Полтави. Ми побували на Івановій горі, у садибі основоположника нової української літератури І. Котляревського, також відвідали історико-культурний заповідник "Поле Потавської битви". 

Минули століття відтоді як Диканька, з легкої руки М. Гоголя, стала відомою в усьому світі. Гімназисти оглянули Тріумфальну арку, Свято-Миколаївську церкву. Також була незабутня подорож на батьківщину М. Гоголя, яка дозволила зануритися в неповторний світ дитинства великого письменника, доторкнутися до глибинних витоків його літературної творчості.

Наприкінці екскурсії учні відвідали Національний музей-заовідник українського гончарства в Опішному.

Полтавщина лишила в наших серцях теплі спогади.

Захар Беркут

e-mail Друк

11 жовтня учні 10-А класу відвідали кінотеатр, щоб переглянути кінострічку Захар Беркут, знятий за мотивами одноіменного роману Івана Франка. Глядачі були вражені майстерністю акторів та творчою задумкою режисера, адже фільм тримав у напрузі до останньої секунди. Це був надзвичайно корисний захід, з огляду на те, що нещодавно цей твір був внесений до списку творів до ЗНО.

 

День українського козацтва

e-mail Друк

14 жовтня у день Святої Покрови Пресвятої Богородиці відзначають День українського козацтва. У гімназії відбулися заходи, присвячені цій даті. Пройшли виховні години "Козацькому роду нема переводу!", на них говорили про захисників України. Згадали Ігоря Бєлошицького, випускника нашої гімназії, який загинув на сході, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність Батьківщини. Дівчата привітали хлопців - майбутніх захисників Вітчизни. Гімназисти випустили стіннівки. В актовій залі відбувся тематичний урок, на якому учні 7-х класів розповідали про захисників Вітчизни від часів козацва до сьогодення, представляли відеопрезентації, читали вірші, співали. На заході був присутній учасник АТО - тато одного з учнів. Він розказав про місію захисників України. Наприкінці присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.
Учні були вражені від почутого і побаченого. Вони усвідомили, що такі героїчні сторінки історії необхідно пам'ятати завжди.
Бережімо Батьківщину! Слава Україні! Героям слава!

 

Парк Київська Русь

e-mail Друк

11 жовтня учні 6-А класу відвідали «Парк Київська Русь» . Це не тільки розважальний парк ,але й центр культури й історії Київської Русі. Діти ознайомилися з  діючою  експозицією облогової техніки, історичних костюмів і обладунків V-XIII століть, музичних інструментів, відвідали музей середньовічного суднобудування.

 

Цікавий захід в 6-Б класі

e-mail Друк

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України. Напeрeдодні цих свят в 6-Б класі пройшов цікавий захід, до підготовки якого долучилися батьки учнів, а самe мати Євгeна Гeрасимця Юлія Помаржанська, нащадок славeтного козацького роду курінного отамана доби Богдана Хмeльницького. Прeзeнтація та eмоційна розповідь були побудовані таким чином, щоб усі присутні зрозуміли сeнс єднання цих свят, роль козацтва в захисті Віри та Вітчизни. Діти побачили старовинну Біблію, що налeжала Помаржанським понад 100 років та кораловe намисто - старовинну прикрасу, що пeрeдавалася по жіночій лініі роду майжe 200 років.

Сторінка 1 з 78

Ви знаходитесь тут: Новини гімназії