Новини гімназії

Нова перемога учениці 5-А класу!

e-mail Друк

Учениця 5-А класу Тіхомірова Діана посіла  І місце у  Командному Чемпіонаті України з художньої гімнастики за програмою групові вправи. Вітаємо!  

 

SMART - навчання

e-mail Друк

SMART - навчання – це гнучке навчання в інтерактивному освітньому середовищі за допомогою контента з усього світу.Освітній процес стає цікавим для усіх оскільки на інтерактивних дошках SMART можна писати спеціальним маркером, демонструвати навчальний матеріал, робити письмові коментарі поверх зображення на екрані. 

 

Школа тренерів Нової української школи

e-mail Друк

Учителі початкових класів гімназії успішно закінчили Школу тренерів Нової української школи, пройшли навчання на освітній он-лайн платформі ED ERA, взяли участь у роботі Київського освітнього форуму “Нова українська школа: разом до успіху”  і готові ділитися з досвідом з колегами. У листопаді-грудні Полубоярцева О.А. буде передавати свої знання вчителям, які навчатимуть першачків у наступному році.

Учні 2-В класу відвідали Київський планетарій

e-mail Друк

8 листопада учні 2-В класу відвідали Київський планетарій.
Разом з казковими героями діти шукали відповідь на запитання: "Де живе планета Земля?". А також взяли участь у космічній вікторині про єдиний супутник Землі — Місяць. 

Перші проектні роботи

e-mail Друк

Проектні роботи з природознавства учнів 2-В класу "Як дерева готуються до зими"

 

Учнівське самоврядування та учасники наукового гуртка "Синергія" відвідали місто Житомир

e-mail Друк

3 листопада 2018 року учнівське самоврядування та учасники наукового гуртка "Синергія" відвідали місто Житомир. Гімназисти одержали незабутні враження в музеї космонавтики ім. С. П. Корольова. Потім перед дітьми відчинив двері музей старовинного інструменту "Ремісничий двір", де учні ознайомилися з колекцією речей, ремісничим приладдям, фотоапаратами, предметами побуту тощо.
Подорож була захопливою та цікавою.

 

Вітаємо з перемогою!

e-mail Друк

Учениця 5-А класу Тіхомірова Діана  посіла І місце у чемпіонаті м. Києва з художньої гімнастики у групових вправах серед дівчат 2007 р.н.

 

Сторінка 1 з 59

Ви знаходитесь тут: Новини гімназії