Пізнавальні осінні канікули учнів 9-их класів

e-mail Друк

Канікули, перерви, вихідні відіграють важливу роль у житті кожної людини. Вони необхідні для перезавантаження, для відпочинку та зміни діяльності.   

Люди різного віку визначають якісний відпочинок дуже індивідуально. Хтось лежить на дивані біля телевізора та Інтернету, інший займається хобі, а дехто проводить час у подорожі, відвідує нові місця, зустрічається зі своїми близькими та рідними. 

Ось і учні 9-их класів вирішили провести осінні теплі дні разом. Гімназисти відвідали Музей становлення української нації і отримали чимало задоволення. Поринувши в історію України, дізналися нові ключові події різного періоду розвитку країни, відчули дух народу, мали змогу доторкнутися до традицій землі різних куточків України, і усвідомили, що наступний етап становлення залежить від кожного з нас. 

Наступного дня учні продовжили свою подорож історією України і насолодилися переглядом фільму «Захар Беркут». Кінострічка подарувала багатогранні емоції: і печаль, і радість, і відчуття сорому та гордості за вчинки своїх предків! 

 


Ви знаходитесь тут: Новини гімназії Пізнавальні осінні канікули учнів 9-их класів