Благодійний ярмарок

e-mail Друк

13 квітня в гімназії №32 «Успіх» відбувся благодійний ярмарок, на якому були представлені поробки, кондитерські вироби, приготовлені власноруч, книги тощо. Мета заходу – виховання в підростаючого покоління почуття патріотизму, доброти, уміння співпереживати, приходоти на допомогу.

Учні та батьки з відповідальністю поставилися до цього заходу. Зібрані кошти були перераховані на банківський рахунок Сергію Володимировичу Загасайлу, сержанту в/ч 0284 80 Окремої аеромобільної  бригади ВДВ ЗСУ, який під м. Слов’янськ своїм тілом прикрив від обстрілів побратимів, а сам був тяжко поранений. Наразі він перебуває у ребілітаційно-оздоровчому центрі Модричі.

С.В.Загасайло та його мама висловили щиру подяку учням, батькам, педагогічному колективу за добру справу, за підтримку і побажали всім успіхів і Божого благословення.

 

Також учні  з батьками відвезли смаколики у національний військово-медичний клінічний центр «Головний військовий клінічний госпіталь». Воїнам приємно було, що про них не забувають і вони із задоволенням куштували солодощі, які принесли діти.

 


Ви знаходитесь тут: Новини гімназії Благодійний ярмарок