Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

e-mail Друк

На виконання наказу Управління освіти та інноваційного розвитку ПРДА м. Києва №206 від 08.12.2021 «Про проведення в навчальних закладах Печерського району міста Києва «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності», з метою попередження нещасних випадків під час освітнього процесу, травмування у побуті в гімназії з 13 по 17 грудня 2021 року був поведений «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності».

Відповідно до розробленого плану заходів класними керівниками 1-11 класів були проведені бесіди щодо дотримання правил безпечної поведінки вдома, на вулиці, на водних об’єктах, у громадському транспорті, а саме: безпечного користування електроприладами, побутовою технікою, газовими приладами, сірниками; безпечної поведінки під час снігопаду, заметілі, снігових накрижень, біля водоймищ, на льоду, під час перебування на дачі, у лісі; правил поведінки у метро, на залізниці, у місцях скупчення людей; правил поводження у разі виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів (у тому числі замасковані під них речей: авторучок, міні-магнітофонів, мобільних телефонів), пожеж; дотримання протиепідемічних заходів під час пандемії тощо.

Учні початкових класів переглядали повчальні мультфільми, ставили один одному питання, загадували загадки, читали вірші. Наймолодші особливу увагу приділили ПДР, їх особливості у зимовий період та правилам безпечної поведінки вдома.

Здобувачі освіти середньої ланки зосередилися на пожежній безпеці, зокрема на заборону користування петардами, феєрверками. Обговорили тему підліткової вечірки. Розкрили питання безпечної поведінки, збереження здоров'я та недопущення булінгу. Не залишили й без уваги правила поведінки біля водойм, під час ожеледиці та за умов низьких температур. Під час «Уроків безпеки» діти демонстрували свої знання з основ здоров’я та працювали над міні-проєктами.

Старшокласники відпрацьовували алгоритм дій у разі виникнення надзвичайної події - розглядали ситуацію виникнення пожежі в житловому будинку, торгово-розважальному центрі та практикувалися у наданні домедичної допомоги.

З метою попередження нещасних випадків з усіма учасниками освітнього процесу була проведена роз’яснювальна робота: надіслані пам’ятки батькам, проведені бесіди та інструктажі з працівниками і учнями гімназії. Кожного закликали берегти життя та здоров’я, дотримуватися протиепідемічних заходів, уникати натовпів та скупчень людей.


Ви знаходитесь тут: Новини гімназії Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності