Графік роботи гуртків 2020-2021 н.р.

e-mail Друк

ГРАФІК   РОБОТИ   ГУРТКІВ, СПОРТИВНИХ  СЕКЦІЙ
гімназії   № 32  «Успіх» на І семестр  2020 – 2021  н.  р.

Назва гуртка, секції,

           

   Місце

проведення

   ПІБ керівника

Дні

Режим

роботи

     Класи

 

 

Гурток  «ЮН-ПРЕС»

каб. №202

Кривутенко Т.А.

вт

чт

16.20-17.05

16.20-17.05

   8 - 10 кл.

Гурток «Образотворче мистецтво»

каб. №106

 

Славінська Я.А.

 

пт

13.30-14.15

    2-4 кл.

      

Гурток  військово - патріотичного      виховання

каб. №305

     тир

 

Попов В.А.

пн

пт

16.20-17.05

15.30-16.15

    10-11 кл.

Гурток   естрадної пісні «Веселі нотки»

каб. №308

 

Лебідь Л.М.

вт

15.30-16.15

      5-8 кл.

чт

14.30-15.15

      1-4 кл.

Гурток хореографії «Барвінок»

 Ігрова кімната

Лебідь Л.М.

чт

пт

13.30-14.15

13.30-14.15

   1-4 кл.

Комп’ютерна анімація

 

каб. №307

Судакова М.О.

пт

15.30-16.15

 

      5-11 кл.

Комп’ютерна графіка

каб. №303

Бородавко І.В.

пт

15.30-16.15

    5 - 10 кл.

Науковий гурток «Синергія»

каб. №301

Глушак Г.Л.

вт

ср

16.20-17.05

16.20-17.05

     8-11 кл.

Психологічний гурток «Багатогранність особистості»

каб. №202

Сорока Н.С.

пн

15.30-17.00

5-10 кл.

Правовий гурток «Феміда»

каб.№100-А

Шевченко І.М.

пт

15.30-16.15

9 - 11 кл.

 

Школа успіху

каб. №305

Солом’яна А.О.

вт

чт

15.30-17.00        

15.30-17.00

8-10 кл.

 

 

Лінгвістичний гурток «Цікава англійська»

каб. №305

Якір І.П.

пт

15.30-16.15

 8-9 кл.

Лінгвістичний гурток «Пізнаємо світ»

каб. №403

Рубанова А.В.

пн

16.20-17.05

9-10 кл.

 

 

 

Назва гуртка, секції,

           

   Місце

проведення

   ПІБ керівника

Дні

Режим

роботи

     Класи

 

 

Гурток  «ЮН-ПРЕС»

каб. №202

Кривутенко Т.А.

вт

чт

16.20-17.05

16.20-17.05

   8 - 10 кл.

Гурток «Образотворче мистецтво»

каб. №106

 

Славінська Я.А.

 

пт

13.30-14.15

    2-4 кл.

      

Гурток  військово - патріотичного      виховання

каб. №305

     тир

 

Попов В.А.

пн

пт

16.20-17.05

15.30-16.15

    10-11 кл.

Гурток   естрадної пісні «Веселі нотки»

каб. №308

 

Лебідь Л.М.

вт

15.30-16.15

      5-8 кл.

чт

14.30-15.15

      1-4 кл.

Гурток хореографії «Барвінок»

 Ігрова кімната

Лебідь Л.М.

чт

пт

13.30-14.15

13.30-14.15

   1-4 кл.

Комп’ютерна анімація

 

каб. №307

Судакова М.О.

пт

15.30-16.15

 

      5-11 кл.

Комп’ютерна графіка

каб. №303

Бородавко І.В.

пт

15.30-16.15

    5 - 10 кл.

Науковий гурток «Синергія»

каб. №301

Глушак Г.Л.

вт

ср

16.20-17.05

16.20-17.05

     8-11 кл.

Психологічний гурток «Багатогранність особистості»

каб. №202

Сорока Н.С.

пн

15.30-17.00

5-10 кл.

Правовий гурток «Феміда»

каб.№100-А

Шевченко І.М.

пт

15.30-16.15

9 - 11 кл.

 

Школа успіху

каб. №305

Солом’яна А.О.

вт

чт

15.30-17.00        

15.30-17.00

8-10 кл.

 

 

Лінгвістичний гурток «Цікава англійська»

каб. №305

Якір І.П.

пт

15.30-16.15

 9-10 кл.

Лінгвістичний гурток «Пізнаємо світ»

каб. №403

Рубанова А.В.

пн

16.20-17.05

9-10 кл.


Ви знаходитесь тут: Гуртки