Графік роботи гуртків 2017-2018 н.р.

e-mail Друк

ЗАТВЕРДЖУЮ                                                                        Директор  гімназії

 

                                                                                                              _______ С. Чумак

 

                     ГРАФІК   РОБОТИ   ГУРТКІВ, СПОРТИВНИХ  СЕКЦІЙ
                       гімназії   № 32  «Успіх» на І семестр  2017 – 2018  н.  р.

Назва гуртка, секції,

           

   Місце

проведення

   ПІБ керівника

Дні

Режим

роботи

     Класи

 

 

  1.

Гурток  «ЮН-ПРЕС»

к. № 306

Денисенко Г.П.

пн.

16.00-17.30

       5- 10  кл.

  2. 

 

Гурток «Образотворче мистецтво»

к. № 106

 

Славінська Я.А.

 

пн.

15.00-15.45

15.50-16.35

       1-2  кл.

       3-4  кл.

  3.

 

Гурток  військово - патріотичного      виховання

к. № 305

     тир

 

Попов В.А.

пн.

 

ср.

15.00-15.45

 

15.00-16.30

       10-11 кл.

 

Гурток «Київський вальс»

актовий зал

 

Лебідь Л.М.

вт.

15.00-15.45

10-11 кл.

  5.

                                

Футбол

нижній спортзал

Беланчік Д.С.

вт.

15.05-16.05

   1-3  кл.

чт.

15.00-16.15

   4-6  кл.

 6.

 

 

 

 

 

 

Великий  теніс

 

 

 

 

 

 

нижній

спортзал

 

нижній

спортзал

 

нижній спортзал

 

Рижикова М.О.

 

 

 

 

 

 

 

 

пн.

 

 

 15.05-15.50

 16.00-16.45

 17.00-17.45

         4- 7  кл.

         2- 3  кл.

         1  кл.

ср.

 15.05-15.50

 16.00-16.45

 17.00-17.45

         4- 7  кл.

         2- 3  кл.

         1  кл.

пт.

 15.05-15.50

 16.00-16.45

 17.00-17.45

         4- 7  кл.

         2- 3  кл.

1  кл.

 

 

Театральний гурток

актовий зал

 

Рубанова А.В.

пн.

чт.

 15.05-15.50

 15.05-15.50

         5-11 кл.

  8.

Волейбол

верхній спортзал

Попов В.А.

пн.

 

пт.

15.55-16.40

 

15.00-16.30

         9 -11кл.

  9.

Гурток   естрадної пісні «Веселі нотки»

к. № 403

актовий зал

Лебідь Л.М.

вт.

 

 

чт.

 

13.15-14.00

15.50-16.35

 

13.15-14.00

15.05-15.50

           1-2  кл.

           5-8 кл.

 

           3-4 кл.

           5-8 кл.

 

 

Компютерна графіка

каб.№303

Кузуб А.С.

чт.

15.05-16.35

           5-11 кл.

 

 

Веб-дизайн

каб.№308

Судакова М.О.

пн.

ср.

15.05-16.35

15.05-15.50

           5-11 кл.

 

Компютерна анімація

каб. №308

Судакова М.О.

ср.

пт.

15.55–16.40

15.05-16.35

           5-11 кл.

Європейський клуб

каб. № 310

Костур Н.Т.

чт.

15.00-16.30

9 – 10 кл.

Науковий гурток «Сінергія»

каб.№ 301

Глушак Г.Л.

вт.

ср.

15.05-15.50

15.05-16.35

7-11 кл.

Гурток хореографії «Барвінок»

актовий зал

Лебідь Л.М.

пн.

ср.

13.15-14.00

13.15-14.00

1-4 кл.

ЗФП

верхній спортзал,

актовий зал

Анохіна Г.О.

пн.

вт.

пт.

13.15 –14.00

13.15 –14.00

13.15 –14.00

1 – 2 кл.

3 – 4 кл.

Східні бойові мистецтва

верхній спортзал

Анохіна Г.О.

вт.

чт.

15.05 –15.50

14.15– 15.45

8 – 11 кл.

5 – 7 кл.

Декоративно – ужиткове мистецтво

каб. № 105

Тіткова І.О.

чт.

13.15-14.45

1 – 4 кл.

Правовий гурток «Феміда»

каб.№100-А

Шевченко І.М.

чт.

15.50– 17.20

15.00-16.30

9-11 кл.

Настільний теніс

верхній спортзал

Беланчік Д.С.

вт.

 

ср.

13.15– 14.00

 

15.00-16.30

1 – 3 кл.

 

4 – 8 кл


Ви знаходитесь тут: Гуртки